• Video zo zápisu do 1.ročníka

• Vo štvrtok bolo u nás veľmi veselo. Uskutočnil sa zápis do prvého ročníka a my sme sa všetci tešili našim novým, nádherným prváčikom, ktorí od septembra prekročia brány našej školy ako veľkí žiaci.

Ak chcete vidieť video z tejto slávnostnej udalosti kliknite si tu :

Ďakujeme všetkým našim učiteľkám z prvého stupňa za nádhernú atmosféru a prípravu zápisu. Poďakovanie za video patrí Mgr.Darinke Babjačkovej.

• Foto zo zápisu

• Nádherné fotografie zo zápisu detí do prvého ročníka nájdete už teraz v našom Fotoalbume II.

PS : Každú chvíľu pribudnú ďalšie fotografie.

• POĎAKOVANIE

• Z úprimného srdca ďakujeme všetkým rodičom, ktorí vo štvrtok 24.januára 2013 zapísali svoje dieťa do 1.ročníka našej Cirkevnej základnej školy sv.Dominika Savia vo Vranove nad Topľou. Budeme mať nádherných prvákov a naše učiteľky sa už veľmi tešia na prváčikov, ktorí v septembri prekročia brány našej školy.

Zapísať svoje dieťa môžete ešte do 15.februára denne v budove prvého stupňa našej školy. Určite nás tam nájdete každý deň a nielen v tomto roku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na 4421300, 0904509150 alebo mailom na czsvranov@gmail.com.

:-)

• Ples ľudí dobrej vôle

• Rodičovské združenie pri Cirkevnej spojenej škole vo Vranove nad Topľou pozýva rodičov a priateľov školy na Ples ľudí dobrej vôle, ktorý sa uskutoční 9.februára 2013 v spoločenskom zariadení OÁZA vo Vranove nad Topľou. Vstupné 23 € na osobu.

Bližšie informácie na č.t. 0904509150.

• Zápis do 1.ročníka ZŠ

• Pozývame všetkých budúcich prvákov na slávnostný zápis do prvého ročníka  Cirkevnej základnej školy sv.Dominika Savia, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 24.januára 2013 od 14.30 hod. do 17.30 hod.  v budove Bernolákova 92 Vranov nad Topľou.

Viac informácii vám radi poskytneme na č.t. 4421300, 0904 509150 alebo na e-mailovej adrese czsvranov@gmail.com.

Naše pani učiteľky sa na vás už tešia a majú pripravené mnohé prekvapenia.

• Lyžiarsky výcvikový kurz starších žiakov

• Lyžiarsky výcvikový kurz žiakov kvinty a I.AG sa uskutoční od 3.marca 2013 (nedeľa) do 8. marca 2013 (piatok). Ubytovanie je zabezpečené v hoteli Lesná v Starej Lesnej. Lyžovať sa bude v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica.

• Fotografie z karnevalu

• V nedeľu plesali naši žiaci prvého stupňa spolu s deťmi z našej materskej školy na Karnevale. Krásne fotografie nájdete vo Fotoalbume II. v galérii Karneval 2013.

• Pedagogická rada

• Pracovná porada a pedagogická rada sa uskutočnia nasledovne :

1.stupeň základnej školy - budova B 92 - 22.január 2013 (utorok) - 14.00 hod.

2.stupeň základnej školy a gymnázium - budova RO - 23.január 2013 (streda) - 14.00 hod.

Na pedagogickej rade sa bude prejednávať prospech a správanie žiakov v prvom polroku šk.r.2012/2013.

• Oznam rodičom lyžiarov

• Je piatok 14.30 hod. a naši lyžiari vyrazili zo Starej Lesnej domov. Všetci sú zdraví a v autobuse vláde smiech a vrava. Predpokladaný príchod do Vranova na Rodinnu oblasť je o 17.00 hod.

• Návrat lyžiarov

• V piatok by sa mali naši lyžiari vrátiť domov z lyžovačky vo Vysokých Tatrách. Očakávame ich medzi 17.00 hod. - 18.00 hod. pri budove školy na Rodinnej oblasti. Okrem lyžovačky dnes zažili adrenalínový lanovkový výstup na Skalnaté Pleso a obdivovali nádheru veľhôr pod Lomničákom.

Večer nechýbal zábavný program Družstvo baví družstvo a tiež diskotéka.

• KARNEVAL

• Milí žiaci, drahí rodičia, pripravte si masky a v nedeľu 20.januára vás pozývame na KARNEVAL, ktorý sa uskutoční v Školskej jedálni na Sídlisku lúčna. Začiatok karnevalu je o 15.00 hod. Spolu so žiakmi prvého stupňa základnej školy budú na karnevale aj deti z našej materskej školy.

• Fotografie z lyžiaráku

• Naši lyžiari nám všetkým posielajú pozdravy. Každý z nich lyžuje, vlekuje, všade vládne smiech a radosť. Niekoľko fotografií prišlo do nášho e-mailu, tak sme vám ich zverejnili v našom Fotoalbume II.

PS : Fotografie pridávame každý deň, takže klikajte na fotoalbum častejšie.

• Začal sa lyžiarák

• Je nedeľa a naši siedmaci a sekunďania sa už tešia na lyžiarák. Po sv.omši v kaplnke školy sa vyrazilo do Vysokých Tatier. Žiaci budú ubytovaní v hoteli v Starej  Lesnej a lyžovať sa bude v Tatranskej Lomnici.

Prajeme im hlavne dni bez chorôb a úrazov, veľa radosti z lyžovačky a krásne dni strávené v nádherných veľhorách.

• Misijný jarmok

• V našom Fotoalbume II. nájdete nové nádherné fotografie z Druhého misijného vianočného jarmoku našich žiakov prvého stupňa. Na misie sa vyzbieralo 407,51 €.

Ďakujeme.

• Triedne rodičovské združenie

• Oznamujeme všetkým rodičom, že triedne rodičovské združenie vo forme individuálnych konzultácií sa uskutoční v stredu 16.januára 2013 v čase od 14.00 hod. do 17.00 hod. v budove na Rodinnej oblasti pre triedy II.stupňa základnej školy a gymnázia a v budove na B 92 pre triedy I.stupňa základnej školy.

• Ples ľudí dobrej vôle

• Narodila sa malá Elenka

• S radosťou vám oznamujeme, že sa dňa 21.decembra 2012 narodila malá dcérka Elenka našej pani učiteľke RNDr.Marcele Cenknerovej. Malá Elenka sa vypýtala na svet o niečo skôr ale, chválabohu všetko je v poriadku a celá rodinka sa teší malej dcérke.

Blahoželáme a prajeme celej rodine hojnosť zdravia, lásky, pohody a šťastné dni prežité s malou Elenkou.

• Škola volá

• Milí naši žiaci, vianočné prázdniny sa nám pomaličky končia. Dnes si užite posledný deň týchto prázdnin a zajtra vás už čakáme v škole. Nezabudnite, vyučovanie sa začne v utorok.